School voor vechtkunst

Kwoon Dat Mor

Zondag 16 februari 2020 hebben wij het Best of the East Regiokampioenschap Shaolin Kempo mogen organiseren. We vonden het een enorm geslaagd toernooi waarbij Oost Nederland met elkaar de competitie is aangegaan. We hebben hele mooie dingen voorbij zien komen en veel kempoka's weer een prachtige ontwikkeling zien doormaken.

In het bijzonder willen we alle vrijwilligers, scheidsrechters, Willy en Harry (EHBO) en Frans van Gent (matten en audio-installatie) bedanken!

DE UITSLAGEN VAN DE KWOON DAT MOR LEERLINGEN

Kata ongewapend
Poule 01 - jongens 8 t/m 12 jaar: GOUD Jim Tragter
Poule 02 - jongens 13 t/m 15 jaar: GOUD - Lars Heinekamp
Poule 03 - jongens 16 t/m 23 jaar: GOUD - Thorvald oude Egbrink en BRONS - Luuk te Plate
Poule 05 - Cadetten meisjes 9 t/m 11 jaar: GOUD - Lennie Prins en BRONS - Julia Scholte
Poule 06 - Junioren meisjes 12 t/m 13 jaar: GOUD - Frederieke Stapper, ZILVER - Mik van der Berg en BRONS - Loes Hekkelman
Poule 07 - Junioren/Jeugd meisjes 15 t/m 16 jaar: ZILVER - Milou Klokman en BRONS - Yara Bouwhuis
Poule 08 - Dames 17 t/m 26 jaar: GOUD - Elly Steenbergen
Poule 9 - Senioren dames 31 jaar: BRONS - Samantha van der Touw

WapenKata
Poule 10 - jongens 10 t/m 12 jaar: GOUD - Jim Tragter
Poule 11 - jongens 15 t/m 17 jaar: 1 GOUD - Thorvald oude Egbrink, ZILVER - Kjeld Stegeman en BRONS - Lars Heinekamp
Poule 12 - heren 19 jaar: GOUD - Luuk te Plate
Poule 13 - meisjes 9 t/m 10 jaar: GOUD - Willemijn Stapper en BRONS - Nyne de Rouw
Poule 14 - meisjes 11 t/m 13 jaar: GOUD - Frederieke Stapper, ZILVER - Lennie Prins en BRONS - Lynn Klensmann
Poule 15 - meisjes 15 t/m 17 jaar: BRONS - Yara Bouwhuis
Poule 16 - dames 19 jaar: GOUD - Elly Steenbergen

Synchroon Kata Ongewapend
Poule 17
GOUD: Team 5 - Lennie Prins, Julia Scholte en Willemijn Stapper
ZILVER: Team 4 - Loes Hekkelman, Amber van der Werf en Mik van der Berg
BRONS: Team 6 - Véranique te Nahuis, Lynn Klensmann en Faye Klensmann

Poule 18
GOUD: Team 3 - Milou Klokman, Yara Bouwhuis en Frederieke Stapper
ZILVER: Team 1 - Elly Steenbergen, Stan Quist en Thorvald oude Egbrink
BRONS: Team 2 - Alice Kiers, Leonie Scholte-Seinhorst en Samantha van der Touw

Synchroon WapenKata
Poule 19
GOUD: Team 8 - Elly Steenbergen, Milou Klokman en Lennie Prins
ZILVER: Team 7 - Lynn Klensmann, Faye Klensmann en Jyll Klensmann

Semi-Contact
Poule 20 - A - cadetten jongens 6 t/m 9 jaar - 45 kg: BRONS - Thomas Stapper
Poule 21 - cadetten jongens 10 t/m 12 jaar - 50 kg: BRONS - Jim Tragter
Poule 22 - jongens 12 t/m 13 jaar 50 kg GOUD - Jim Teelen en BRONS - Bram Scholte
Poule 23 - jongens 15 t/m 16 jaar 50 kg GOUD -  Thorvald oude Egbrink, ZILVER - Lars Heinekamp en BRONS - Stan Quist
Poule 24 - jongens 14 t/m 17 jaar 70 kg GOUD - Kjeld Stegeman
Poule 25 - heren 18 t/m 19 jaar 65 kg BRONS - Luuk te Plate
Poule 27 - meisjes 9 jaar ' 25 kg GOUD -  Nyne de Rouw en BRONS - Jyll Klensmann
Poule 28 - meisjes 8 t/m 11 jaar '-45 kg GOUD -  Lennie Prins, ZILVER - Faye Klensmann en BRONS - Julia Scholte
Poule 29 - meisjes 10 t/m 11 jaar ' 50 kg ZILVER - Willemijn Stapper en BRONS - Jet Teelen
Poule 30 - meisjes 12 t/m 13 jaar '-50 kg ZILVER - Amber v.d. Werff en BRONS - Mik van der Berg
Poule 31 - meisjes 13 t/m 16 jaar ' 50 kg ZILVER - Yara Bouwhuis en BRONS - Milou Klokman
Poule 34 - meisjes / dames 17 t/m 39 jaar ' 70 kg GOUD - Samantha van der Touw en BRONS - Leonie Scholte-Seinhorst

No Comments

Be the first to start a conversation

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

© 2020 Kwoon Dat Mor

+31 6 13123824
+31 573 450031
info@shaolinkempo-kwoondatmor.nl

Haarskamp 17

7261 ZA Ruurlo